Domovská stránka > O projektu > Developer - Bytová výstavba CZ a.s.

Developer - Bytová výstavba CZ a.s.

BVcz.jpg

Bytová výstavba CZ a.s. se sídlem v Hradci Králové je developerská společnost zabývající se přípravou, realizací a prodejem projektů pro nové bydlení. Mezi její činnost spadá projektová příprava, zajištění realizace stavby, prodej nových bytů / domů a péče o klienty. Kromě již uvedených činností také poskytuje nadstandardní služby z oblasti klientských změn, finančního poradenství a bytového designu.

  Realizované projekty
  Bytový dům Ke Kamenci Pardubice
Kamenec.jpg
Moderně pojatá stavba bytového domu dokončená v létě roku 2003, se nachází v ulici Ke Kamenci v Pardubicích. V domě je šest bytových jednotek o dispozicích od garsoniéry, přes dva byty 3+1, dále 2+kk, 6+kk a 5+kk. Vlastníci bytových jednotek mají k dispozici garáže a venkovní parkovací stání na vlastním pozemku. Bytový dům Ke Kamenci v Pardubicích byl postaven dle architektonického návrhu Ing. arch. Milana Košaře v klidné a dopravně dobře dostupné lokalitě a nabízí svým majitelům nadstandardní a moderní bydlení.


  Bytový dům Jeronýmova Kolín
kolik_jeronymova.jpg
Kolaudace novostavby bytového domu v Jeronýmově ulici proběhla 19.12.2005. Pro nové vlastníky bytových jednotek tím bylo dokončeno komfortní bydlení v klidné lokalitě Kolína s dobrou dostupností do centra. V novostavbě čtyřpatrového zděného domu s dvěma výtahy vzniklo 16 bytových jednotek o dispozicích 1+1 až 4+kk. Vlastníci mají k dispozici sklepy, garáže a venkovní parkovací stání. Každá bytová jednotka má minimálně jeden balkon, lodžii nebo terasu, obrácenou na sluneční stranu. Ve větších bytech je díky komorám dostatek úložných prostor. Pro vybavení jednotlivých bytů jsme použili kvalitní materiály v nadčasovém designu, většina bytů byla upravena podle přání jejich nových vlastníků.

  Bydlení "U Slunečních lázní" Liberec
lbc_horska.jpg
V atraktivní lokalitě "U Slunečních lázní" v Liberci byla v listopadu 2006 dokončena výstavba nového komfortního bydlení s výhledem na Ještěd. Na jižním svahu vyrostla novostavba tří třípodlažních domů s 39 bytovými jednotkami, které jsou určeny k prodeji do osobního vlastnictví. Jednotlivé byty o dispozicích 1+kk až 5+kk o velikostech od 53,5 m2 do 187,6 m2 s balkóny, terasami nebo předzahrádkami Vám poskytnou veškerý komfort moderního bydlení. Ke každému bytu je k dispozici sklep a garážové nebo venkovní parkovací stání.


   Bytový dům Husova Pardubice
pce_husovka.jpg
V docházkové vzdálenosti centra Pardubic byl v roce 2006 dokončen a zkolaudován bytový dům Husova. V domě je celkem 22 bytových jednotek od nejmenších 2+kk až po 3+kk s výměrou přes 100 m2. Noví vlastníci se stěhovali do bytů, které byly dokončeny výhradně dle jejich přání. Ke každému bytu patří samostatná sklepní kóje a většina bytů má vlastní parkovací stání ve dvoře domu. V přízemí domu jsou vybudovány dva komerční prostory, které dnes už také slouží svému novému účelu.


   Bytový dům Sadovská Hradec Králové
Sadovská-zpředu.jpg
V domě, který byl dokončen v roce 2002, je celkem 7 bytových jednotek. Dům se nachází v docházkové vzdálenosti komerčního centra Hradce Králové a svým obyvatelům nabízí tedy  komfort kompletní občanské vybavenosti na dosah ruky. V suterénu domu je řešeno parkování pro rezidenty a sklepní kóje k jednotlivým bytovým jednotkám. Každý byt má balkón, resp. terasu na západ, tedy ideálně orientovanou pro odpolední nebo večerní posezení. Jednotlivé byty byly řešeny individuálně dle přání jejich budoucích vlastníků a byly zde využity i některé méně obvyklé materiály a vybavení, tak aby byli vlastníci maximálně spokojeni se svým novým bydlením.
  Byty Kotíkovská Plzeň
Pohled od Z na E-F - zmenšené.jpg
V Kotíkovské ulici jsou architektonicky velmi zajímavě řešené domy s celkem 147 byty. Jednotlivé byty jsou prostorné a domyšlené do posledního detailu. Také je zde dostatek úložných prostor jak v bytech, tak i na chodbách, kde má každý byt vlastní komoru. Terasovité řešení domů poskytuje každému bytu maximální prosvětlení sluncem, terasy orientované na sluneční stranu jsou stvořené pro posezení s přáteli. V areálu je zabezpečeno pro všechny rezidenty parkování v chráněných garážích pod domem. Velká pozornost byla také věnována materiálům a vybavovacím předmětům a již v základním vybavení byl v nabídce velmi vysoký standard. Projekt se nachází v blízkosti chráněné přírodní památky - Kopeckého pramene. Nedaleko je zoologická zahrada a je zde mnoho dalších možností pro procházky, sportovní vyžití a nechybí ani kompletní občanská vybavenost.
  Plánované projekty
  Liberec - Vlnařská
lbc_vlnarska.jpg
Výškový dům s 18 patry nabízí 98 bytů různých velikostí. V domě budou dva vysoce moderní  vysokorychlostní výtahy a dvě široká pohodlná schodiště. Ve vstupní hale bude recepce, ze které je možné zajistit 24 hodinovou službu, která bude chránit majetek a soukromí obyvatel domu. Bezpečnost domu bude také zajišťovat kamerový systém v hale, moderní videotelefony v každém bytě a speciální klíčové hospodářství. Ve třech podzemních podlažích bude 99 parkovacích stání, ke každému bytu náleží jeno garážové parkovací stání. Také zde budou sklepní kóje o velikosti mezi 5,5m2 a 12,5 m2, které jsou předem přiděleny k bytům. K některým bytům budou také náležet komory na patrech pro uložení sezónních věcí.
   Liberec - Horská II.
lbc_horskaII.jpg

II. etapa výstavby v Liberci v oblasti Horská. Projekt bude zahrnovat 14 bytových jednotek - 1x 1+kk, 3x 2+kk, 10x 3+kk, 15 parkovacích stání - 8 krytých a 7 nekrytých. Ke každému bytu přísluší balkón a sklepní kóje.
© 2011  |  Bytová výstavba CZ a.s.  |  Resslova 929, 500 02  Hradec Králové 2  |  +420 736 629 993  |  prodej@bytovavystavba.cz